| Victoria a întrebat:

De ce nu ii putem uita pe cei care ne-au uitat de mult?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Ne-au marcat amintirile lor care se vor stinge o dată cu noi!
Pa, pa.

7 răspunsuri:
| marsy a răspuns:

Dea. asa e. si nu e corect k cineva sa sufere in tacere! Ar fi bine sa fie uitare reciproca... E dureros...asa e viata

| Cryssy a răspuns:

Este greu sa uiti o persoana la care ai tinut sau inca tii.

| Mixed a răspuns:

Nu stiu...aceasta intrebare mi-o pun si eu la nesfarsit...
Dar cred ca exsista o intreaga teorie ...pentru a demonstra asta...happy cum ar fi : ii iubim pe cei care ne-au uitat ...in ciuda faptului ca noi nu exsistam pentru ei...

| Ianna33 a răspuns:

O amprenta isi lasa in noi... un spin in inima ce sangereaza...pana la un momentdat.

| mihaela_9665 a răspuns:

Pentru ca au ramas in sufletul nostru.

| Candyman a răspuns:

O amintire va ramane mereu. Insa trebuie sa ne straduim mai multwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca suntem fraieri!
n'ai ce face
asa e omulhappy