| cristina_3030 a întrebat:

De ce nu putem uita persoanele care ne-au uitat dejasad, de ce nu putem uita tot si sa mergem mai departe asa cum au facut si acele persoane?:-

Răspuns Câştigător
| ASIGURATORUL a răspuns:

In momentul cand te apropii de cineva si incepi sa tii la el (ea), te atasezi din ce in ce mai mult.Este valabil pentru orice tip de relatie, fie de prietenie (amicitie) sau de iubire. Abia in momentul despartirii iti dai seama ca poate ai investit prea mult suflet si sentimente in cineva care nu a simtit nimic pentru tine.De aia te-a si uitat, ca nu ai insemnat nimic pentru el(ea).Pe viitor, fii mai atenta cum iti alegi prietenii si mai ales iubitul.Succes!