| mondici a întrebat:

De ce nu imi merge yahoo messenger-ul cand imi scriu id si parola si dau pe sing in imi dispare si nu pot sa intru.
Dau funda pentru cine ma ajuta

Răspuns Câştigător
| oanaaa16 a răspuns:

Dezinstaleaza.l de la control panel ->programs->uninstall a program, si apoi descarca.l si instaleaza.l iar happy Sper sa mearga

1 răspuns:
| Aiiida a răspuns:

Ori parola ti-a fost shimbata, ori id`ull bloat.inceara sa intri pe mail si sa il reativezi...adica scrii id`ul, parola si dai logare, o sa iti zica bun venit X si asta`i tot, apoi incerci sa intri pe yahoo messenger.bafta