| AndreeaFCB26 a întrebat:

Nu-mi functioneaza Yahoo Messenger, scriu id-ul si parola dau sing in, se incarca dar dupa apare chestia asta Troubleshoot, incerc sa repar dar nimic. Ma puteti ajuta? Cum il pot repara? Funda :d

3 răspunsuri:
| Chriis a răspuns:

Deci nu ai data fixată şi nici ora la calculator. Trebuie să le fixezi. Am avut aceeaşi problemă. :*
Sper că te-am ajutat big grin

| Bogdan_Cucu_1953 a răspuns (pentru Chriis):

Hei TPU! Nu-mi functioneaza Yahoo Messenger, scriu id-ul si parola dau sing in, se incarca dar dupa apare chestia asta Troubleshoot, incerc sa repar dar nimic. Ma puteti ajuta? Cum il pot repara?

| daassh a răspuns:

Instaleaza-l din nou, poate atunce a va merge, sau dai un upgrade.Succes!