| RockStar a întrebat:

De ce nu mai am pofta de mancare straight face?
... recunosc am trecut prin atatea oh go on. sigh
si poate de aia nu mai am pofta de nimic straight face. si am si anemie straight face.straight facestraight face

4 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Buna Roxiiii big grin!
Si eu am suferit o forma usoara de anemie in perioada examenelor in care nu ajunsesem sa pun in gura decat un iaurt si un fruct pe zi iar la un moment dat nu mai aveam pofta de mancare straight face.
Ar trebui sa mergi la medicul de familie care iti va prescrie niste pastilute si un regim pentru o perioada scurta de timp,asta in cazul in care este o forma de anemie usoara.
Daca este o forma mai grava te vei duce la nutritionist, la sfatul medicului, si vei avea un regim imi drastic pe o perioada mai lunga de timp.
Nu ar trebui sa neglijezi aceasta probleam pentru ca poti ajunge la anorexie sau chiar la operatie.
Take care!

| Supps a răspuns:

Uneori daca stai cateva zile fara sa mananci mai nimic, pofta de mancare dispare. Sau poate esti indragostita.

| Paul_5456 a răspuns:

Nu stiu

| RockStar explică:

Pai am fost la doctor. chiar am fost si internata in spital. deoarece am nisip la rinichi si anemie oh go on. si mi-a scris reteta. am luat medicamente dar fac alergie de la ele straight face.
indragostita? oh go on. sincer imi place inca de fostul prieten. recunosc cand eram cu el mancam oh go on. si de cand m-am despartit de el. nu mai prea mancam. thinking dar. acum numai manc deloc straight face. :-