| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu merge sa intru pe faceook?
Dupa c eimi scriu id-ul si parola si dau login imi apare asa :
Please complete a security check

Security checks help keep Facebook trustworthy and free of spam.
Verify my account with a phone

You have exceeded the hourly maximum number of tries for each of the methods below. They will be available to try again soon:
Identify photos of friends

De ce oare?

2 răspunsuri:
| Mozurov a răspuns:

Cred ca ai gresit de prea multe ori cand ai introdus codul de securitate, sau ai accesat de prea multe ori pagina cu codul de securitate.In acest caz nu mai poti face nimic azi, ci abia maine poti reincerca iar sa bagi codul de securitate.

| Skia a răspuns:

Incearca sa iti verifici contul inca o data. cineva cred ca a vrut sa iti sparga parola laughing asteapta pana o sa te lase din nou sa incerci parola din nou. Funda?