| AcidCuSange a întrebat:

De ce nu merge sa upload-ez pe youtube un video? Am incercat, dar zice ca nu e disponibil si ca are 0:00 secunde.Imi scrie:
Failed (please export your movie in. WMV format). De ce?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Pai videoclipul pe care l-ai facut baga-l inapoi in program si salveaza-l in format AVI, MOV, WMV si dupa aceea il incarci pe Youtube!

2 răspunsuri:
| kidu_6779 a răspuns:

Nu e bun formatul pe care il are filmuletul tau.
Trebuie sa fie in format.WMV

| Benedict_6845 a răspuns:

Iti zice mura in gura. "please export your movie in.WMV format". cand vezi movie si.WMV format in aceeasi propozitie nu iti dai seama ca filmul care vrei sa il uploadezi pe youtube trebuie sa fie format.wmv