| Gi98 a întrebat:

Imi puteti spune cum sa incarc un video pe instagram de pe telefon? Am incercat sa incarc un video de 14 sec si imi scrie upload failed

3 răspunsuri:
| Celmaitareanonim a răspuns:

Nu iti merge pentru ca nu poti pune doar video de 10 secunde. decupeaza 4 secunde din video s dupa iti va merge sau mereste-i viteza de redare happy

| Gi98 explică (pentru Celmaitareanonim):

Am incercat si nu imi merge.

| Celmaitareanonim a răspuns:

Sterge si instaleaza aplicatia din nou. nu e sigur ca va merge dar incearca. sincer, nu stiu de ce nu iti merge. ciudat.