| Dilemaa a întrebat:

De ce nu-mi apare poza la profil? nu reusesc plz... daca stie cineva

Răspuns Câştigător
| AnneMarri a răspuns:

eu vad deja [daca esti tu, esti tare dragutahee hee] dar tu nu o vezi deoarece trebuie sa astepti [nu mai mult de 1-2 zile] pana sa se actualizeze
deci, sati linistita, ca pana la urma va aparea

3 răspunsuri:
| Twp3w a răspuns:

Chiar la asta ma intreb sh eoo...Si eu am patit-o de multe orii...Trebuie sa astepti ceva timp si sa ai rabdare, cu siguranta pana la urma va aparea! Numai bafta kiss! FuNdAAA?love struck

| solumaam a răspuns:

Banuiesc ca de abia ai pus-o ...asa am patit si eu si ma tot intrebam de ce, stai linistita pentru ca maine va fi la locul ei!

| DanDannn a răspuns:

Iti apare.Trebuie sa stai 5 minute...e enervant, dar trebuie.