| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu pot sa inteleg lectiile la scoala chiar daca sunt foarte atent?

5 răspunsuri:
| BlackMan a răspuns:

Esti p.r.o.s.t laughing

| Slavic a răspuns:

Deoarece esti un pic stresat, obisit, te gindesti la persoana iubita sau sa scapi de lectii mai repede mai ales daca e ultima lectie happy

| Petronela a răspuns:

Poate pentru ca esti stresat sau indragostit

| TheOriginalUser a răspuns:

Daca vrei cu adevarat sa intelegi lectiile trebuie sa ai acea vointa pentru a le intelege happybig grin

| cristinutsaa a răspuns:

E adevarat ce au spus si cei. de jos. dar se mai poate si din cauza felului de inteligenta, depinde ce tip ai. si depinde lectiile de la scoala cum sunt predatee.thinking de exepmplu sunt oamenii cu inteligenta interpersonala. care trebuie sa vorbeasca tot timpu si. atunci inteleg lectiile sau oameni.care au inteligenta intrapersoanala. care stau acolo si invata singuri. depinde si de ce fel de inteligenta ai si de cum se preda!happy