| Jokermai a întrebat:

De ce nu pot scrie la comentarii raspunsuri? Plz Help Dau Funda mare Scuzati categoria

2 răspunsuri:
| OxyAndrei a răspuns:

Poti scrie raspunsuri dar nu le vezi tu, de fapt nu le vezi imediat dar daca astepti putin si intri iar in intrebare o sa le vezi(putin nu inseamna 1 minut, depinde).O zi bunawinking

| OxyAndrei a răspuns:

Poti sa scrii dar nu poti vedea, si mie mi se intampla.Asteapta putin si dupa o sa vezi (putin nu inseamna 1 minut).O zi bunawinking