| anutza_6872 a întrebat:

Vine primavara deci vreau si eu outfit-uri(daca asa se scrie), manichiuri(nu foarte complicate), machiaje(nu foarte stridente). Raspunsuri cat mai dezvoltate. Fundita.

Scuzati categoria dar e cea mai accesata
Pa, pa.

5 răspunsuri:
| scarletjo a răspuns:

Depinde ce varsta ai si ce stil vestimentar ai. Ne poti oferi aceste detalii? Outfit-uri de zi, de seara?

| anutza_6872 explică:

Am 12 ani.Nu prea port fuste.Dar nu ma deranjeaza fustele.De zi.Dar daca imi dati outfituri prea exagerate le ajustez eu.

| scarletjo a răspuns (pentru anutza_6872):

Manichiura: Incearca un french,oja rosie,sau culori pastelate. Machiaj: Rimel, creion(marker) pentru sprancene, gloss(o nuanta care sa te avantajeze) Haine: 1.Blugi cu o camasuta, balerini, geaca de piele 2. Blugi,maieu mulat, sacou, balerini 3.O fustita cu talie inalta,camasa,dres mat, cizme, trench 4.Blugi,tricou cu imprimeu, geaca de piele, balerini/adidasi. La primele 3 outfit-uri poti asorta si o esarfa

| anutza_6872 explică:

Ceva link-uri m-ar ajuta dar mersi oricumwinking

| Taiiii a răspuns:

Pai nu stiu exact ce varsta ai dar parerea mea in legatura cu machiajul si manichiura e ca un french sau niste unghii colorate alaturi de un machiaj simplu in roz-bej-maro-gri-mov ar putea merge cu orice incluzand desigur si eye-liner sau tus.