| Breakingthehabittonight a întrebat:

De ce atunci cand cineva nu pune categoria scrie :'scuzati categoria' nu ar fi mai usor sa aleaga categoria laughing?

3 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Poate asa ar trebui dar multi fac asta deoarece unele categorii sunt mai accesate decat altele si au sanse sa primeasca raspunsuri multe si bune.

| WatswovskyvonAle a răspuns:

De ce?
Pentru ca prostul nu e prost destul daca nu e si fudul big grin.
Trebuie sa iasa in evidenta cu ceva, desigur.
''scuzati categoria'' e gen : uite, sunt diferit/a, cine mai e ca mine? folosesc ce categorie vreau ''.
Tristuleţ.

Alexandra.

| AtateaConditii a răspuns:

Daca sunt lenesi, uneori intrebarile lor nu se potrivesc la nici o categorie.