| mata_6088 a întrebat:

De ce nu se legalizeaza marijuana?
e 100% naturala!
decat etnobotanicele astea care te omoara.
pana si MJ e mai sanatos' ca tutunul!

3 răspunsuri:
| andrei213 a răspuns:

Marijuana e naturala da e drog cu toate ca in rusia oameni o cultiva in gradini si este legal sa o cultivezi si sa o vinzi daca tu vrei du-te in rusia si cumparati si fumeaza pana vezi cum zboara pcu

| JadenSkye a răspuns:

Iti spun eu de ce: pentru ca marijuana ar putea fi folosita in tratamentul multor boli, cum ar fi depresia. In cazul asta, gandeste-te cati producatori de medicamente ar da faliment. Totu-i o mare afacere happy

| HardcoreMuffin a răspuns:

1. in Romania ca si in alte multe tari Marijuana est considerata drog...Cu toate ca in USA este considerata drept calmant.si este folosita in spitale.2 Daca ea s-ar legaliza imagineaza'ti ce haos ar fi. 3etnobotanicele vor disparea in momentul in care "magazinele de vise" nu vor mai da catre stat un procent mare din castiguri.