| ASbCosmin a întrebat:

De ce nu se ma uita lumea la mine pe Instagram, adica inainte faceam cate 300 like uri si acum nu mai fac nici 100 si nici la story nu se mai uita ca inainte?

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Postarile nu mai ajung la urmaritorii tai. Incearca sa postezi reels.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce probleme?!
Probabil nu te mai sugereaza Instagram-ul.
Probabil postezi aceleasi chesti si lumea s-a plictisit de tine iar daca Instagram-ul vede ca lumea nu mai este interesata nu te mai pune in timeline-ul lor.
De asemenea reteaua de socializare este foarte saturata, sunt extrem de multi utilizatori si nu toti pot incapea in news feed asa ca, sa spunem ca momentul tau de glorie a apus. Probabil va rasari din nou, probabil nu...