| Gessi a întrebat:

De vreo 2 săptămâni m-a adăugat un băiat pe Instagram, țin să vă anunț ca in realitate ne ignoram și de când i-am acceptat se uita la fiecare story pe care îl pun doar ca nu inteleg de ce mie nu îmi da like-uri la poze și la alte fete da.
Ce pot să cred din asta? Multumesc!

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Probabil nu-i apar în news feed. Și eu am o prietenă chiar bună pe insta și mai niciodată nu-mi apar postările ei în news feed și n-am exagerat de multe persoane la follow. + alte persoane care nu-mi dădeau mie și nu înțelegeam de ce, e reach-u de la insta de vină cel mai probabil

| Crackman a răspuns:

Poate este prea timid sa zica ceva. Asa ca creste tu boase si cheama l la un suc,.

| Bogdan70001 a răspuns:

Se uita la story-urile tale probabil pentru ca ii apar atunci cand se uita la toate unele dupa altele.
Si like poate da doar fetelor apropiate (prietene din grupul lui, rude etc. )

| Epickk a răspuns:

Buna.
Asta o poti interpreta in multe feluri. Ca o simpla "aroganta" sau poate ca baiatul e timid sa-ti spuna ceva fata-n fata si se uita la story-urile de care spuneai doar de dragul de a te vedea (dragostea te innebuneste, nu-l judeca). Incearca sa-i dai un mesaj mic si nevinovat. Treaba poate fi mult mai simpla decat ti-ai putea imagina!
Multa bafta!

| dani420 a răspuns:

Nu știu ce sa zic...si eu am adăugat pe Facebook unele fete de la mine din oraș, le dau constant ador/wow la poze, haha la meme urile pe care le posteaza, si de ceva vreme văd ca si ele. Dar dacă ii sa ne întâlnim in oraș, nu cred ca m as băga cu una dintre ele in seamă, sau ele cu mine. Cu toate ca is frumoase, drăguțe, si mi ar plăcea sa ne cunoaștem. Bun, asta se întâmplă la mine. Dar daca si la el ii la fel? Doar ca ii mai timid, sau ceva de genu? Daca il placi, poți sa i scrii intr o zi. De ce nu? Ce ai de pierdut? Un "scuze, dar am prietenă". Si poate va veți imprieteni, sau altceva. Nu știu, sper ca am fost de folos in vreun fel :p

| Anonimul222322 a răspuns:

Eu dau scroll în continu la toate fetele fără sa ma uit

| 80XxALEXxX08 a răspuns:

Ca isi bate joc de tine