| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu vor unele fete de 13 ani sasi inceapa viata sexuala?

96 răspunsuri:
| sasukeady a răspuns:

Doamne la 13 ani?
Eu am 13 ani, si nici nu ma gandesc la asta laughing.
La varsta mea acum, invat, fac teme. Poate o fi fete de 13 ani,
dar eu nu am auzit de asa la 13 ani. Am auzit, de niste colegi care ii am la scoala si ei tot vorbesc intre iei ca ar vrea sa aiba o fata de 13 ani laughing. Singer, la 13 ani nici nu ma gandesc.

| SaraIsVeryBeautiful a răspuns:

Pentru ca sunt mai inteligente decat tine

| ankyann a răspuns:

Pentru ca medical nu sunt pregatite.("sasi" se scrie asa sa-si).

| Paul28 a răspuns:

Pentru ca nu sunt pregatite si pentru ca nu sunt ca noi, baietii care vrem sa facem sex cu tot felul de bunoace!

| arlicris a răspuns:

Pentru ca ele considera ca nu sunt destul de mature pentru asi incepe viata sexuala. Si eu cred ca fac bine, ele inca ar trebui sa se gandeasca la carte si nu la o viata sexuala activa ca au timp si pentru asa ceva.Prioritatea lor ar trebui sa fie acum invatatura.Si totusi unele poate nu sunt pregatite nici psihic nici fizic pentru a incepe viata sexuala.

| parokla a răspuns:

La
varsta
aceea
eu cred
ca invatam
si nu ocupam
de asa ceva