| DTG a întrebat:

De la ce virsta e normal ca o fata sasi inceapa viata sexuala

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
După 18-20 de ani și atunci dacă este suficient de matură în gândire și are un minim de cunoștințe în ceea ce înseamnă viață sexuală, partener (nu te culci cu unul chiar dacă ai vorbit cu el 6 luni de zile și susți că îl cunoști și a doua zi te-apărăsit!).
Pa, pa.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

18 ani si e valabil pentru toata lumea.

| Elly7890 a răspuns:

Dupa 17,18 ani cand ar trebui sa stii ceva macar despre viata sexuala si contraceptie si etc.si dupa ce este sigur ca baiatul te iubeste si ai o relatie indelungata cu el nu dupa 3 luni gata ca dupa aia poate regreti!

Răspuns utilizator avertizat
| zimens a răspuns:

De pe la vreo 15 16 ani funda