| anonim_4396 a întrebat:

De ce oamenii critica pana sa cunoasca cu adevarat? FUNDA

Răspuns Câştigător
| dydy21 a răspuns:

Pentru ca nu realizeaza cu adevarat ca nu cunosc.

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Pentru că uneori se grăbesc să-i judece pe ceilalți și cedează în fața prejudecăților.

| Deniise a răspuns:

Pentru ca majoritatea persoanelor considera mult mai usor sa judece copertile cartii decat sa deschida cartea si sa inceapa sa citeasca si apoi sa judece.

| Lunetta a răspuns:

Pt. ca asa sunt ei, pana sa cunoasca, ei nu stiu decat sa critice.

| ScandaL a răspuns:

Hei.Pt ca se iau dupa gura lumii care e rea si care barfeste non`stop. Daca barfele ar fi impozitate in Ro. am fi cea mai bogata tara din lume big grin