| MonkeyBoy a întrebat:

E adevarat ca oameni critica prea mult?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

E mai uşor să critici, decât să pui muşchiul la treabă şi să faci ceva constructiv, iar descreditandu-l pe celălalt, ai impresia că îţi pui propriile calităţi în valoare, deci da, se critică mai mult decât ar trebui (la modul general vorbind), însă criticele constructive şi lipsite de răutate mereu sunt bine venite.

| MonkeyBoy explică (pentru NOname):

Adevarat NOname.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Multi oameni critica si putini sunt de treaba.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

O fi adevarat...N-o fi...Chestia e ca, atunci cand vezi din astia ca tine, care nu prea stiu romaneste, nu te poti abtine sa nu-i critici. Ce zici de "oamenii critica"?

| AnneMarri a răspuns:

Mult prea mult.

| Gina1 a răspuns:

Da, este adevarat! happywinking

| Asiryx a răspuns:

NU neaparat. unii critica foarte mult dar sunt oameni care nu critica happy sunt fel si fel de specimene happy

| cristina088 a răspuns:

Da,este adevarat,,,, fiindca critica insa nu se uita sub nasul lor,,,