| Pumpkin a întrebat:

De ce oamenii prosti sunt,de obicei, mai fericiti?

Răspuns Câştigător
| ROB3RT89 a răspuns:

Pentru ca sunt imaturi, nu vad relitatea, nu constientizeaza multe chesti.
Ei trec prin viata ca gasca prin apa!

8 răspunsuri:
| AlleSss a răspuns:

Heii.
Pentru ca ei sunt "prosti" si nu isi dau seama de problemele din jur. Intr-un final, isi ttraiesc viata.
Pe cand cei destepti isi dau seama imediat cand cineva ii minte, etc. Si nu se pot bucura de asta.
Asa ca.winking

Sper ca te-am ajutat! happy

| adriana_2238 a răspuns:

Pentru ca nu inteleg viata asa cum e..si cu rele si cu bune happy

| Lungoci_Maryan_1998 a răspuns:

Puneyte in locul lor sa vezi

| Bijutierul1 a răspuns:

laughing deoarece nu au probleme existentiale!

| Deeeni a răspuns:

Pentru ca sunt prostilaughing.
Simplu...rolling on the floor

| BeCaUsEiLoVeYoU a răspuns:

Pentruca,deoarece,caci,pai ei is prosti dar au un pic de minte asa is eu sunt timida cu prieteni si nebuna cu coleci, bff, verisori, restul apropiati,

| Andy091193 a răspuns:

Pentru ca ei nu constientetizeaza ca au undeva neplaceri. Si apropo, de unde ai luat-o?

| Pumpkin explică (pentru Andy091193):

Am observat asta de-a lungul timpului (nu din proprie experienta) laughing