| Spintecatoarea a întrebat:

De ce sunt oamenii asa de prosti?

12 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Asa.

| PotcaPădurii a răspuns:

Prostia e cea mai contagioasa boala cand devine cunoscuta sub numele de normalitate. Toti cred ca ceilalti sunt prosti, doar ei nu sunt. Deci, toti gandim intr-un fel si toti suntem pentru cineva un prost...Numai prosti.
*am scris o tampenie, urmeaza ceva inteligent*
Cartof.

| GhostStar a răspuns:

Facebook

| NothingToEat a răspuns:

E o ecuatie foarte grea:
talpa de pantof+transpratie de vaca+cartofi prajiti+mere putrezite--notele mele de 2 la mate= ciorba de TPU

| TotEuBaiiIsBack a răspuns:

Unde e epurel sa zica "de mere"?

| Fragile a răspuns (pentru TotEuBaiiIsBack):

De mere.smug *trollface*

| Autumnfeelings a răspuns:

Ca sa intrebe alti

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Uite ca sa ne întrebi tu aici pe TPU. Ca daca nu ar fi nu ai mai avea tu ce intrebare prosteasca sa pui!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si dumnezeu ne-a creeat pe toti dupa chipul si asemanarea lui...

| Spintecatoarea explică (pentru anonim_4396):

Dar pe copiii din satul meu nu-i cunosti, dar nici ocazia nu o ai...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Spintecatoarea):

Say what?

| klameteo a răspuns:

Ca sa intrebe prostii