| DaLittleUK a întrebat:

De ce oamenii sunt mereu judecati? Adica unii ii judeca fara macar sa ii cunoasca. De ce?

Răspuns Câştigător
| beautifulkiss a răspuns:

Buna,pentru ca asa e fiinta umana din nefericire.Toata lumea judeca ambalajul si nu se uita la continut, din nefericire si eu fac asta uneori ceea ce nu e bine, e ceva involuntar.
Desigur sunt unii care judeca mult prea mult si este deja depasita limita bunului simt, atunci e vorba de nesimtire.
Numai bine.

7 răspunsuri:
| Supps a răspuns:

Asa e natura umana, unii sunt... umani, altii nu sunt.

| Vans a răspuns:

Pentru că unii întrec limita penibilului.

| GeaninaNicoleta a răspuns:

Nu ii baga in seama``

| DaLittleUK explică:

Nu vad raspunsurile din nou. sad

| stelar99 a răspuns:

Inainte sa pui aceasta intrebare. Intreaba-te pe tine: Tu nu barfesti? NU te gandesti cateodata cand trece un om pe langa tine mai urat ca e urat?laughing...Toti suntem la fel..toti facem asta chiar daca nu vrem, chiar daca nu ne dam seama!

| RKFloryyST a răspuns:

Asa sunt ei....ptc nu mai stiu sa respecte .....sa respecte ptc asa scrie in Biblie. Judeca ptc se cred smecheri si tari, ei nu se vad.

Răspuns utilizator avertizat