| Yulia29 a întrebat:

De ce raspunsurile la TPU nu imi apar imediat? scrie ca am 5 raspunsuri dar se vad doar 2.

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Răspunsurile/întrebările noastre nu sunt afişate în timp real. Actualizările de acest gen se fac o dată la 10-15 minute şi toate postările noastre apar pe site cu o mică întârziere. Trebuie să ai puţină răbdare şi vor apărea.
Succes! Numai bine!

1 răspuns:
| TeoPT a răspuns:

Pentru că site-ul se actualizează mai greu, dacă pui un răspuns nu îți apare imediat pe profil.

Trebuie să ai răbdare.

Baftă