| CodrinValentin a întrebat:

De ce se da restart la pc singur?

inainte aparea o eroare legata de skype... failed becaus windows shut down. sau ceva in genu. helpp pls?

Răspuns Câştigător
| Shobo91 a răspuns:

Nu este adevarat ...chiar toata lumea rezolva problemele la PC/Laptop/Tableta cu reinstalarea de windows? Pentru ce sunt tools-urile de clean si repair? De exemplu cand ai un virus sau mai multi, ce-ar fi sa nu faci devirusare cu Antivirusul, ci sa reinstalezi windows-ul rapid? NU, totul se poate rezolva prin utilizarea unor programe bune ca TuneUp Utilities 2013 sau 2012, ca 2013 se gaseste mai greu cu tot cu crack ok, dar e foarte util, si mai este un program impresionant chiar " 7 Quick fix ", dar este doar pentru windows 7, rezolva aproape orice eroare de soft!

| CodrinValentin explică (pentru Shobo91):

La un moment dat imi dadea si o eroare. cand se deschidea pc-ul dar pana la urma mi-am reformatat pc-ul si mi-am pus win 7...

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| raducuu a răspuns:

Asa am patiti si eu. Din pacate trebuie sa iti reinstalezi windowsul insa iti recomand sa il duci la un service pentru a-l verifica in totalitatebig grin