| gioncapot a întrebat:

De ce se invarte pamantul cand sunt beat?

6 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

Pentru ca bautura (dezhidratarea cauzata de aceasta) iti afecteaza buna functionare a creierului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alcolul iti afecteaza neuronii si astfel functionarea acestuia iti provoaca ameteli laughing

| TashaUhm a răspuns:

Pentru ca afara e noapte!

| mariukka a răspuns:

Ti so ridicat la cap bautura

| veselie a răspuns:

Se invarte si cand nu esti beat, stai linistit.

| XxPaPuShIcACuFiTzExX a răspuns:

Datorita fortei atractive din Muntele Apuseni, pe care pustnicul cu ochi de sticla, care este o sirena a societatii, o emite in buzunarul lui Barbat in stare tragica.Imi plac briosele cu afine, si lui Dr. Sexy...Iti urez bafta, iubito :*:*:*.