| CristianaDoinita a întrebat:

De ce se poarta sora mea urat cu mine?

10 răspunsuri:
| Titanos a răspuns:

Cum crezi ca ne dam noi seama dintr-o intrebare alcatuita din 9 cuvinte?

| CristianaDoinita explică (pentru Titanos):

Si cate cuvinte vrei sa aiba o intrebare?

| AtateaConditii a răspuns:

Daca e mai mică, pentru ca e invidioasă pe tine, daca e mai mare inseamna ca o enervezi.

| vocea a răspuns:

Pai daca nu sunteti de aceeasi varsta este clar ca aveti fiecare alta mentalitate si nu va intelegeti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru că probabil ești mai mică și răsfățată și o enervezi cu ifosele tale.
Dacă îți dorești așa mult pe cineva care să te înțeleagă, fă cunoștință cu frate-meu.

| CristianaDoinita explică (pentru anonim_4396):

Nu sunt rasfatata.Mereu o ajut in tot ce imi cere(chestii nu foarte importante pe care trebuie sa le faca ea dar ma roaga pe mine)si daca ii cer si eu ei ajutorul ea nu ma ajuta

| anonim_4396 a răspuns (pentru CristianaDoinita):

Wow, ce tragedie.

| BlackChocolate1 a răspuns:

Intreab-o!