| anonim_4396 a întrebat:

DE ce simt nevoia sa-mi indepartez toti amicii? sigh Aproape ca am mai ramas cu 2 prietene din multimea de amici:-

7 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

I-ai indepartat tu sau te-au indepartat ei pe tine?

| Mjdolhfi a răspuns:

Nu te meritau, daca te parasesc.sadE trist, dar asta e adevarul.Incearca sa numai tii atata la prieteni, deoarece suferi destul de mult atunci cand ii pierzi. Tine doar la cel care merita.

| iauru a răspuns:

Poate nu-ti sunt prieteni cu adevarat si ti-ai dat seama de asta

| FoXy a răspuns:

Pentru ca fiecare om in viata are nevoie de cateva zile de liniste. poate ca esti stresata sau ai cateva probleme

se mai intampla :*

| rain a răspuns:

Deoarece ai nevoie sa vizitezi un psiholog.

| alinutza_4400 a răspuns:

Poate pentru ca te-ai saturat, plictisit de ei...nu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu i-am indepartat
big grin