| DoqKiss00 a întrebat:

De ce simt nevoia tot timpul să mă comport ca o mamă cu prietenul meu? Adică să știu dacă a mâncat, daca a băut apă, cum a dormit etc. (nu prea știu să explic laughing

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pui prea mult suflet in relatie

| Violleta2022 a răspuns:

Pentru ca esti probabil micuta de varsta si nu ai facut inca trecerea de la papusi la umani.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Adica tu ca iubita, sau ca om... nu ar trebui sa te ingrijorezi de ce face partenerul tau? Asta te-ar face sa ai comportament de mama?

Nu, poti sa faci cum vrei tu sa faci, doar este relatia voastra. Atat timp cat va este bine, nu prea conteaza restul.
Si oricum, nu este nimic ciudat in asta.

| blairelovesmusic a răspuns:

Deoarece iti pasa de el, e amicul tau, odata ce ai un prieten il iubesti, îi vrei binele.

Sau poate e iubitul tau, nu stiu.

| andreierdna91 a răspuns:

Totul e normal cat timp nu treci de o anumita limita. Nu stiu sa-ti definesc limita cu exactitate dar ai grija sa nu ajungi sa devii stresanta sau sa dai impresia ca dezvolti o obsesie.

| burete578 a răspuns:

Sunteti impreuna si nu stiai

| jynx a răspuns:

Pai iti pasa si il iubesti, si vrei sa stii ca e bine mereu