| pisicutzza a întrebat:

De ce spuneti ca noi fetele suntem naive?

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

A fi naiv inseamna a juca cum canta altul. O definitie de baltahee hee. Eu una am intalnit baieti mai naivi ca fetele.Naivitate impinsa pana la prostiethinking

| daniDeeDee a răspuns:

Nu toate. big grin

| Ruxyana a răspuns:

Pentru ca unele fete chiar sunt... daca le spui ca cerul este mov ele te cred...nu stiu daca ma intelegi ce incerc eu sa iti explic...happy
:*.adica unele dintre noi suntem prea credule. iar baietii cred ca toate sunt la fel de credulehappy:*

| DonGiovanni a răspuns:

Raspunsul unui baiat (fii atenta)

deoarece fetele se uita aproape numai la baieti mai mari care le prostesc cum vrea ei si ele cred, sau intr-o relatie femeile pun mult suflet.

| Brotacelu a răspuns:

De exemplu laughing)

ps: nu toate fetele sunt naive

| zumk1 a răspuns:

Majoritatea sunt

| FaNYsh a răspuns:

Pentru ca nu puteti sa va controlati sentimentele...Adica,cu un cadouas si un sarut sunteti cumparate...tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde in ce domeniu. Pt ca fetele sunt mai credule. Fetele vor sa creada ca si baietii sunt la fel de sincere ca ele. Tocmai de aceasta slabiciune profita ceilalti, si de aceea suferim noi. de aia nu e bine sa crezi ca tot ce zboara se manancalaughing

Take carepeace sign