| anonim_4396 a întrebat:

De ce sunt ciorile asociate cu persoanele de etnie rroma? Sunt mult prea drăguțe sad

13 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Sunt dragute ciorile... ai dreptate, mai ales unele floraresewinking

| RAY a răspuns:

Dar ce aveti cu acele animale? E o explicatie vezi tu ciocorile fura hrana altor pasari, isi lasa pui in cuibul altor pasari, de aici si asocierea plus culoarea

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Dar nu ai mai intrebat asta odata?

Da... din cauza ca sunt negre. Si ce altceva negru pot sa gaseasca romanii? Si poate pentru ca nu tuturor le plac ciorile, chiar daca sunt frumoase ca orice pasare.

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Mi-au sters-o

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

Serpii...

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Sobolani

| Andreeush a răspuns:

Pentru că sunt negre.

| aXy99 a răspuns:

Cine sunt mult prea dragute? Persoanele de etnie rroma?

| anonim_4396 explică (pentru aXy99):

Ciorile

| aXy99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta am zis si eu.

Răspuns utilizator avertizat