| Alejandra4785 a întrebat:

De ce toata lumea spune de mine ca sunt frumoasa oo ca esti frumoasa o ca nu stiu ce, dar eu ma consider urata si ma urasc fiindca sunt urata crying

4 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! happy
Pai ia-te dupa lume mai,daca lumea asa zice,inseamna ca asa e. happy
Daca nu iti place cum arati mai machiaza-te si ia-ti haine care sa te avantajeze,da-te cu sclipici pe buze, oja, fond de ten, du-te la coafor, etc.Bafta! :*

| wforweirdo a răspuns:

Pentru că cerșești atenție. Hai că exagerezi acum.

| Roses a răspuns:

Asta e o intrebare gen:"Toti spun ca sunt frumoasa, dar eu ma cred urata. Voi ce ziceti?" Si apoi toata lumea spune :"Stai linistita, esti foarte frumoasa." Fiecare fata are farmecul ei.

| Oxanel a răspuns:

Esti complexata si nu crezi in propria ta calitate, fii mai sigura pe tine, privestete in oglinda si incearca sa vezi partile bune ale tale, incearca sa gasesti acel ceva in tine, simtete comod in propria piele si va fi totul bine.