| Lala20 a întrebat:

De ce tot scad in "rank"? Adica daca pui intrebari, scazi? La un moment dat eram cam la 3000, si acum nici la 1000. Am raspunsuri castigatoare recente. Deci, de ce?

Răspuns Câştigător
| stefan31 a răspuns:

Poi rank-ul este un fel de `grad` cu cat ai rank-ul mai mic inseamna ca dai raspunsuri mai inteligente si mai folositoare.Deci in concluzie este ceva de bine nu de rau.

2 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

laughing
Nu scazi. Creşti.
tu nu te-ai uitat niciodată la vreo olimpiadă sau chestii de genul?
ăla de pe locul 3 era pe cea mai înaltă treaptă a podiumului sau cel de pe locul 1?
scade doar numărul, dar tu creşti în rang.
continuă tot aşa, că faci bine laughing

| Lala20 explică:

laughing Mda chiar. Acuma imi dau seama ce stupida e intrebarea! big grin Scuzatibatting eyelashes Si ma uit la olimpiade rolling on the floor Mersi oricum!