| Bombaaa a întrebat:

De ce trebuie unii oameni sa sufere din dragoste? ca minesad

4 răspunsuri:
| XalexandraX a răspuns:

Buna intrebarea! fiecare o sa dea un raspuns dar degeaba raspunsul trebuie sa-l sti tu din inima!winking

| zRainbowx3 a răspuns:

Fiindca dupa ploaie [ suferinta] vine intotdeauna soarele big grin [ fericirea]!

| CristianaCris a răspuns:

Pentru ca asa este viata...dar sti ce este cel mai bine? Ca dupa fiecare iubit(a) poate aparea chiar persoana potrivita.Eu dupa fiecare despartire ma gandesc"Lasa ca trece! Mi-e mai bine fara el!"Sper ca te- am ajutat si ca te- am inveselit putin.:X:X

| espoir a răspuns:

Niciodata nu suferi din cauza dragostei, iubirea este cel mai dulce ce se poate intimpla cu tine. Toti doresc fericire nimeni nu doreste durere, dar nu poti avea o umbrela fara un pic de ploaie.