| TudorFox a întrebat:

De ce unii caini vin la tine cu intentia de a te musca dar pana la urma nu o mai fac? Fara sa faci tu sau altcineva ceva

4 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Nu ai auzit vorba aia "latră dar nu mușcă", sau "Pisica blândă zgârie rău"?
Așa sunt unii iar când îi înfrunți dau înapoi.

| Bizon95 a răspuns:

Si lor le e la fel de frica de tine asa cum iti e tie de ei
asa ca vor sa te intimideze, dupa care nu te musca pentru ca SIGUR reactionezi cu o lovitura

| TudorFox explică (pentru Bizon95):

Si nu sunt si de aia care te intimideaza cat de intimideaza iar dupa aia te musca?

| Bizon95 a răspuns (pentru TudorFox):

Dap
si sun unii care nu ii auzi dar care musca direct
era sa o incasez, a venit spre mine cu viteza mare, pe la spate, nu am vazut nimic si exact cand sa ma muste stapanul a scos un urlet de a trezit tot cartierul si s-a oprit... pit-bull-ul... cred ca fara urletul ala nu mai aveam degete sa scriu pe TPU big grin