| LoveForShania a întrebat:

De ce unii oameni se pricep la sport foarte bine si altii nu? Eu fac sport si fac bine dar nu pot sa fac multe lucruri.De exemplu: podul de sus, spargatul (sfoara o pot face dar nu de tot, mai am un pic si o fac de tot)...nu stiu sa ma dau pe role (cad imediat daca nu ma tin de ceva)... nu pot sa patinez (stiu cat de cat dar alunec).

Răspuns Câştigător
eileen
| eileen a răspuns:

1% inspiratie 99% transpiratie. Fara mult efort, dieta, program riguros de munca, nu ai sa reusesti niciodata intr-un sport. Da, iti trebuie si talent dar poti stapani foarte bine tehnici prin disciplina sportiva.

5 răspunsuri:
| just|breathe a răspuns:

Pentru ca unii oameni exerserseaza foarte mult, si nu se lasa pana cand nu reusesc...asta-i secretulwinking

| CrucifiedCountess a răspuns:

Constitutia?

| Stixie a răspuns:

Sportul..eu am 14 ani şi pot face tot ce spui tu acolo.
Depinde de starea fizică a fiecăruia.

| raidu2004 a răspuns:

Majoritatea care se pricep la sport foarte bine incep de mici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In sport trebuie sa asculti de regula principala;"Ai pierdut? Continua.Ai cistigat? La fel"