| Roxy_9585 a întrebat:

Cum pot sa stau in maini? Sfoara pot s-o faci si spargatul! Ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| purplerainbow a răspuns:

Hey, buna roxy! In primul rand vreau sa te felicit ca poti sa faci sfoara si spagatul, deci inseamna ca nu are de ce sa fie o problema statul in maini. Pentru a reusi sa stai in maini, iti trebuie forta, dar forta se obtine prin exercitii specifice, cum ar fi flotarile, tractiunile, sau chiar si halterele. Poti sa incepi sa faci niste exercitii pentru forta sau poti sa iei niste vitamine, dar trebuie sa fie special pentru sport, ca sa nu te ingrasi de la ele. Sper ca vei putea sta in maini!

2 răspunsuri:
| scumpica_3107 a răspuns:

Si eu era ``disperata`` sa aflu cum pot sta in maini.si am gasit o solutie poti sta rezemata de un perete cu mainile.si asa te vei obisnuii sa stai in maine si fara sa stai rezemata de ceva... sper ca te-am ajutat...

| vanessa_9277 a răspuns:

Sa stai in maini alta intrebare nu gaeai poate una mai buna