| Markelaish a întrebat:

De ce unii sunt ocoliti de prieteni, prietenii il resping si ii arata antipatia?

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Inseamna ca au facut ceva ce le atrage antipatia

| Static a răspuns:

Poate pentru ca unii copii, fete sau baieti sunt mult prea plictisitori sau enervanti, cicalitori sau insistenti. Unii pot fi chiar si aroganti si cu fite, plini de ei si cu multe fumuri, adica mult prea rasfatati, majoritatea uraste aceste lucruri!winking, insa orcine sa poate schimbawinking.

| Doodle_8466 a răspuns:

Depinde de caz... e posibil si el sa fii facut ceva sau sunt niste oameni prosti.care isi bat joc de cine prind, daca tipu(a) sunt normal deci nu fac nimic pur si simplu nu u prieteni at e bine fiindca nici nu au nevoie de asa prieteni care isi bat joc de toata lumeawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E posibil sa faca asa pentru ca stiu ca te doare acest lucru sau ca se cred prea importanti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu ca acest lucru te doare sau se cred prea importanti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca stiu ca te deranjeaza