| Oltean_Niculina_1998 a întrebat:

Ar trebui sa te panichezi daca prietenii cei mai buni te resping?

Răspuns Câştigător
| positivity a răspuns:

Într-o oarecare măsură ar trebui să-ți pui un semn de întrebare. Nu ar trebui să te respingă degeaba.
Ori ai tu o problemă la comportamentul tău, ori sunt "prietenii tăi" idioți şi doar s-au folosit de tine.
Una dintre acestea două e corectă.
Nu te panica, recoltează-te în fața lor şi arată-le că nu ești cine credeau ei.

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu ar trebui sa te panichezi din contra ar trebui sa fi tare

| XBrunetteX a răspuns:

Nu.
Da-i dracu'...

| LorenaAnca a răspuns:

Nu. Ar trebui sa ii intrebi de ce te resping.

| Nyco4ever a răspuns:

Sa sti ca cea mai buna prietena a mea s-a suparat putin pe mine dar daca este un prieten adevarat vine singur la tine asa s-a intamplat si la mine dei nu te panica deoarece acum, vezi daca e un prieten bun daca nu vine la tine sa te bage in seama inseamna ca nu a fost niciodata prietenul tau :*