| anonim_4396 a întrebat:

De ce unii useri posteaza intrebari in categoria in care nu trebuie? devine chiar stupid... voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| pinkystyleツ a răspuns:

La Ce categorie te referi? Daca la adloscenti pentru ca este cea mai vizulaizata.pa!

4 răspunsuri:
| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Da asa e dar probabil ca ei posteaza in categori aiurea pentru ca sunt mult mai populare, mult mai folosite decat categoria in care au ei o intrebare ...nu este nimic ca ei pun postari aiurea in alte categori pentru ca probabil este ceva importan.:X funda?:X

| Ariia a răspuns:

da stiu.si eu cred la fel. Adica ce este greu sa selectezi ctaegoria... funda? glm.

| Zmeura_5657 a răspuns:

Pe mine nu ma deranjeazastraight face

| xDarkBarbiee a răspuns:

Nu mi se pare deloc deranjant. :-)). Dar nhaa. cateodata e greu sa te decizi unde sa pui. si. rolling on the floor