| KaRy a întrebat:

Hey! Ce credeti despre persoanele care posteaza intrebari la categoriile nepotrivite? Este chiar aiurea si in plus mai folosesc si scuze de genul:„Scuze categoria, dar este cea mai populata!". E chiar enervant!call meu

1 răspuns:
| calutuuuu a răspuns:

Nu neaparat... Mai sunt oameni (sau copii) carora nu le raspunde nimeni la acea categorie (cea la care intrebarea ar trebui sa fie pusa normal) si o pun la alta categorie. In plus nu ne deranjeaza asa de tare sa vedem un copil mic care intreaba "Ce este aia (nu stiu ce?" si poate mai si radem uneori.Mai sunt si unii care chir au probleme si vor sa si le rezolve. Deci raspunsul la interebrea ta este nu, toti mai facem asta uneori pentrru a primi ajutor, pentrru a ne amuz sau pentru a afla u lucru nou!winking