| anonim_4396 a întrebat:

De ce urasc si iubesc un baiat in acelasi timp? E posibil?

Răspuns Câştigător
| positivity a răspuns:

Sinceră să fiu, totul este posibil!
În cazul tău, te atrage, simți ceva mai mult decât o relație de amiciție pentru el. Însă, acesta nu simte nimic pentru tine, și se comportă oribil. Te jignește, face glume penibile, te rănește!
Te enervează enorm de mult acest lucru, vrei să îl urăști, însă cu toate astea îl iubești!

7 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Si eu iubesc un baiat, dar el ma uraste si a facut cateva chestii ca sa ma raneasca si-l urasc, dar am si niste sentimente frumoase pentru el.Deci e posibil

| LexuDeea a răspuns (pentru zurick):

Asa mi s-a intamplat si mie

| Dariusuu a răspuns:

E imposibil, cred eu.

Ura e cel mai sincer sentiment pe care-l poţi avea pentru tip.

Acum gândeşte-te dacă chiar ai sentimente pentru el sau n-ai.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Îl urăşti pentru că te face să-l iubeşti şi nu merită. Ştiu cum e...

| Ichnat a răspuns:

Orice e posibil cat locuiesti pe Terra...

Incearca sa vezi care sentiment primeaza!

| adry2001 a răspuns:

Eu cred ca iubesti cu inima si urasti cu mintea

| мαrrýиєlα a răspuns:

Da este posibil. Fiindca daca te-a ranit sau chestii din astea pe o parte il iubesti pe alta nu.