| anonim_4396 a întrebat:

Bunna eu am o prietena care vrea sa stea cu un baiat dra nu stiu din ce moiv ey se urasc dar in acelasi timp se si iubesc ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hey a fost si la mine asa ceva ...asta nu e o ura decit asa poate o gelozie saumai stiu eu ce e...Doar daca ei doresc sa stee singuri da`i pace si totul va decurge de la sine! happy :*

2 răspunsuri:
| crackiswack a răspuns:

Sa consulte un psihiatru.

| Stefy_5345 a răspuns:

Daca ei se urasc, nu ar trebui sa fie impreuna. Daca vrei spune-i prietenei tale sa-l paraseasca.:*Te pup, pa:*:*:*