| anonim_4396 a întrebat:

De ce viata este citeodata plictisitoare? >:

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Viata e plictisitoare pentru ca nu stim ce vrem. Atunci cand crezi in ceva vrei sa lupti pentru asta. Trebuie sa stii ce vrei. Si de acolo e clar ce ai de facut. Lupti pentru lucrurile importante pentru tine. De cele mai multe ori ne plictisim pentru ca ne e frica sa urmam niste cai. Si intervine monotonia. Daca nu riscam nu ajungem nicaieri.

| Marii a răspuns:

Pentru ca nu sti cum sa faci sa numai fie plictisitoare. happy

| nobody_9468 a răspuns:

Fiindca nu stii sa ti'o traiesti, eu cand ma plictisesc si la scoala si acasa imi vin multe nebunii in cap si le pun in aplicare si uite asa scap eu de plictisealawinkingbig grin
bafta

| yanny`s a răspuns:

Ca sa nu fie intotdeauna asalaughing

| LuS[z] a răspuns:

Viata nu este plictisitoare.doar ni se pare pentru ca uneori nu avem ce sa facem.

| liviu00 a răspuns:

Pentru ca esti incapabil/a sa ti-o faci interesanta.

| alexalex_4797 a răspuns:

Viata trebuie s-o faci tu sa numai fie plictisitoare!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Viata e asa cum ti'o faci tu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai daca o lasi sa te plictiseasca...