| anonim_4396 a întrebat:

De ce viata e asa plictisitoare?

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

Buna.
Este daca nu stii sa te bucuri de ea.
Da-i sansa in fiecare zi sa devina cea mai minunata zi din viata ta, apoi sa vezi ca viata nu e asa de plictisitoare. Totul porneste de la tine, nu de la viata.

9 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Asta ma tot intreb si eu...

| sappy a răspuns:

Este daca nu stii sa o traiesti!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde de fiecare.

| DarthRevan a răspuns:

Pentru ca nu ai pasiune de aia, gasesteti pasiune si o sa ai ce face, eu cred ca adolescenti au prea mult timp liber si nu au ce face cu el.

| CinevaMisterios a răspuns (pentru DarthRevan):

Te asigur ca adolescentii nu au mai deloc timp liber si de aia e si atat plictisitoare
tot ce fac e 7 ore de scoala 3-5ore teme si invatat 1-2 ore alte activitati si restul somn
cel putin in cazul meu

| DarthRevan a răspuns (pentru CinevaMisterios):

Haha, nimeni nu invata la mine, sa stii, la liceu cel putin nu prea invata, chiulesc si se prostesc toata ziua, fetele stau pe facebook si vor atentie.

| Glumet a răspuns:

Cum ai ajuns la concluzia asta?

| fqwaf a răspuns:

Viata nu e plictisitoare, tu nu stii ce sa faci ca sa te bucri de viata sau sa iti placa ceea ce faci

| TheMisunderstood a răspuns:

Probabil pentru ca nu stii din ce unghi sa o privesti happy