| Daria a întrebat:

Cum e viata ta:interesanta sau plictisitoare? Daca e interesanta, de ce, iar daca e plictisitoare, de ce?happy

Răspuns Câştigător
| Nymphetamine a răspuns:

Uneori e interesanta, alteori plictisitoare.
Interesanta cand descopar ceva ce sa ma preocupe o perioada si plictisitoare cand ma satur de acel ceva si caut altceva care sa ma pasioneze, apoi din nou interesanta etc.

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Curvă cu două fețe, îți dă câte o palmă când te aștepți mai puțin!
Pa, pa.

| TeIubesccc a răspuns:

Pana acum a fost plictisitoate. Aceleasi stari, aceeasi monotonie. Nimic nou.
Da` acum. e mai interesanta. Nu stiu sigur care e factoru` da`. e placut; x
Daca e plictisitoare incercatsi sa faceti ceva nou.
" Ba, azi am mancat fasole. maine mananc spanac " rolling on the floor. Intselegeti ce vreau sa spun; ))

| Kristtine a răspuns:

Viaţa mea e plictisitoare pentru că aceleaşi zile se repetă încontinuu. Nu e nimic schimbător în ele. :S Azi mă plictisesc şi mor de cald şi mâine tot la fel şi poimaine tot la fel. etc

Răspuns utilizator avertizat
| Catherine a răspuns:

A mea e foarte interesanta ...infiecare zi se intampla lucruri noi (mai bune sau mai putin dar in fiecare zi e altceva )big grin...

| DeeeaA a răspuns:

E.interesanta!
De ce?
Pt. ca.nu stiu.de ceva timp.ies foarte des si mult cu prietenii, merg in fiecare zi sa ma racoresc.si...totul e.cool.nu mai am timp sa ma plictiseschappy recunosc ca au fost momente in care.s-a intamplat si asa ceva si asta din cauza unei excursii in care eu nu am fostsad sincer am simtit lipsa celor plecatisadsad

Primesc fundita?:X:X

| GroparuVesel a răspuns:

E plictisitoare...de geaba...

| adddaa a răspuns:

Plictisitoare... pur si simplu simt ca am intrat intr-un tipar anume.
rolling eyes ce-as vrea eu sa fie interesanta... dar degeaba... rutina strica tot
Si daca apare ceva neasteptat si nteresant, dispare repede. Offf...