| Rombix a întrebat:

Cine mai are o viata plictisitoare?

22 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cand vei munci nu vei avea parte de ia

| Vanishgold a răspuns (pentru RAY):

Haha, ce gluma buna!

| RAY a răspuns (pentru Vanishgold):

As mai vrea sa fiu copil sa frec menta pe banii parintilor, sa imi sacai sora, sa ne jucam ca odinioara, din pacate sau dus vremurile alea, numai sunt o frunza verde in copacul vieti, îmbătrânesc pe zi ce trece si nu sunt insurat https://www.youtube.com/watch?v=FXy-HTsr9UU

| Vanishgold a răspuns (pentru RAY):

rolling on the floor Daca asculti muzica din asta, cred si eu ca te apuca jalea.

| RAY a răspuns (pentru Vanishgold):

Ma apuca jalea ca inca nu te am cunoscut pe tine

| Vanishgold a răspuns (pentru RAY):

Mai ai timp laughing

| RAY a răspuns (pentru Vanishgold):

Nu am banii de mercedes si castel sa te fac printesa mea

| Vanishgold a răspuns (pentru RAY):

Cu tine as sta oriunde, printul meu!

| RAY a răspuns (pentru Vanishgold):

As da 10 ani din viata ca sa te am langa mine un an, printesa inimi mele

| Vanishgold a răspuns (pentru RAY):

Asa putin valorez? Doar 10 ani?

| RAY a răspuns (pentru Vanishgold):

Lasa-ma sa te compar cu altele apoi

| Vanishgold a răspuns (pentru RAY):

Dupa ce stau cu tine un an? Esti liber sa faci ce vrei, printule. Nu stiu daca ma mai lasi tubatting eyelashes

| RAY a răspuns (pentru Vanishgold):

Bine iubirica mica

| Violleta2022 a răspuns:

Viata plictisitoare?
Cand sunt miliarde de carti de citit, milioane de filme de vizionat... cum poti spune ca te plictisesti?

| Fatamuntilor a răspuns:

Probabil faci parte din adolescentii/ tinerii care obsinuesc sa taie frunze la cainii toata ziua.
Cand vei fi adult cu servici, familie si responsabilitati, nu-ti va mai ajunge timpul sa te plictisesti!

| SilentRain a răspuns:

Viata n-am, am doar plictiseala laughing)

| Sn4k3 a răspuns:

Fa-o sa nu mai fie.

| RainmakerX a răspuns:

Sincer,nu mi se pare plictisitoare.
Exista multe oportunitati. Trebuie doar sa le vezi si sa ai dorinta de a schimba ceva.

| GoldenZenith a răspuns:

Daca plictiseala ar fi echivalenta cu ciuma, îți dai seama câți oameni ar muri?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prezenta

| Vanishgold a răspuns:

Toti laughing