| litere123 a întrebat:

De ce angry24ani) doreste o fata Y(16ani)? De ce nu de varsta lui(X)?

Răspuns Câştigător
| 크리스티나kristinikaaクリスティーナ a răspuns:

Pentru ca astea micute de 16 ani arata de 24 de ani, iar baiatilor le plac fetele fara minte si fac ce vor cu ele, prostindu-le ca le da luna de pe cer, iar ei sunt (baieti smecheri) laughing)

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca o tanara de 16 ani este inca minora si in plus este considerata "o prospatura". happy

| Deaad a răspuns:

Pentru ca e un libinos la*bar care nu e in stare la 24 de ani sa **** pe cineva.
Daca s-a pus pe tine o mizerie de asta, refuza-l instant.
Astia vor doar sa profite de tine.

| JustStitch a răspuns:

Ai grija sa nu profite de tine