| Gabitsa21 a întrebat:

De ceva timp...am o problema cu facebook'ul, ceva timp..adica 1 luna si ceva. Primesc notificari pe fb ca mi s-a dat like la poza, dar la poza nu apar. Adica. apar doar la notificari. Si mi se intampla chestia asta...doar la pozele cu peste 100 de like-uri. Stie cineva din ce cauza e? straight face

3 răspunsuri:
| MyaEmy a răspuns:

Poate ai virusi in calculator!
Si eu am avut genul asta de problema cu facebook-ul dar apoi mi-am dat seama ca am virusi in calculator. Daca ai virusi iti trebuie un program AntiVirus instalat in calculator(iti recomand "Avira"este cel mai bun).
Sper ca te-am ajutat happy

| Gabitsa21 explică (pentru MyaEmy):

Am mai primit o varianta... ceva gen, ca ar fi problema de la ei de la fb. Da'.o sa incerc si varianta ta. Merci :*!

| MyaEmy a răspuns (pentru Gabitsa21):

Cu placere, FUNDA?big grin