| Sunshine_2005 a întrebat:

De ceva timp am o problema cu mess-ul:nu pot sa vad nici un mesaj primitsad Am incercat sa il reinstalez, sa instalez versiuni mai vechi si tot nu merge... Aveti vreo idee care ma poate ajuta? Va multumesc mult:*

Răspuns Câştigător
| ◕‿◕Al3xUtZa◕‿◕ a răspuns:

Da aceeasi problema am avut si eu :(
acest site te va ajuta http://www.videotutorial.ro/? p=1922

5 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Ai flash sau java instalate? De cat timp nu ai mai instalat vreun windows pe sistemul tau?

| Antrax a răspuns:

Dezinstaleaza prima data mess-ul si dupa instaleaza din nou.

Janina
| Janina a răspuns:

Reformatare la comp!

sau tu dezinstalezi din control panel vechile mess-uri?

| Sunshine_2005 explică:

@kratos:am java instalat si windows-ul l-am instalat acum 2 saptamani...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pot sa instalez mess 8. Ultima data am avut mess 9 si cand incerc sa instalez 8-ul imi da eroare.Adica pot sa il instalez, dar cand intru si incerc sa fac ceva, imi da o eroare si iese.Stie cineva de ce? Ms mult.